تبلیغات
یا مهدی ادرکنی - منجی دروغین

منجی دروغین

نویسنده :علی سالاری
تاریخ:چهارشنبه 30 شهریور 1390-04:33 ب.ظ

منجی دروغین

اعتقاد به منجی عالم، به هر نام یا در هر مذهبی، مساله تازه‌ای نیست و همه انسان‌های آزاده و پاک‌فطرت جهان، در انتظار ظهور مصلح کل، شب را صبح و صبح را شب می‌کنند.


حوادث و تحولات منطقه بویژه در کشورهای عربی، سردرگمی کشورهای مدعی قدرت در این میان، سقوط دیکتاتورهای به ظاهر قدرتمند جهان در برهه‌های زمانی بسیار کوتاه و برافراشته شدن پرچم اسلام و بویژه جلوه هرچه بیشتر مکتب انقلاب اسلامی که بنیانگذارش مردی آسمانی بود و سکان هدایتش را فرزند خلف او در دست دارد، دال بر این است که بی‌شک به آخرالزمان نزدیک شده‌ایم و جای خالی مصلح جهان بیش از پیش در میان امت مسلمان و حتی تمام مردم دنیا حس می‌شود.

بیداری مسلمانان کشورهای تونس، مصر، لیبی، بحرین، یمن، عربستان، مراکش و اردن موجی عظیم و خروشان در جهان به راه اندخته که بسیاری در امتداد آن منتظر ظهور مصلح هستند و مسلما غرب نمی‌تواند با جنگ نظامی یا تحریم‌های اقتصادی در مقابل آن بایستد و شاید بتوان گفت، تنها راه از بین بردن این شور به پا خاسته در جهان اسلام منهدم کردن آن از درون است!

استکبار جهانی و ابرقدرت‌های غربی به خوبی می‌دانند، دیگر نمی‌توانند در پشت نقاب‌های دروغین خود این حرکت را کنترل کنند و باید یکی از بهترین و زبده‌ترین مهره‌های خود را که حقیقتا برای پرورش آن زحمت فراوانی کشیده‌اند و به ظاهر لباس اسلامی به تن دارد را وارد میدان کرده و از این طریق در پوشش مذهب اسلام این حرکت اسلامی را مصادره و خنثی کنند و چه کسی بهتر از «عبدالله بن‌حسین [عبدالله دوم]» پادشاه پلید اردن؟!

چندی پیش خبری مبنی بر تحرکات تازه‌ای در عالم وب در حمایت از «ملک‌عبدالله دوم» به عنوان - نعوذبالله- مهدی موعود منتشر شد. ادعای مصلح جهان بودن از طرف «ملک‌عبدالله دوم» که به ظاهر مسلمان لیکن باطنا ضداسلام است و مادری یهودی و همسری مسیحی (انگلیسی) داشته و ادعای دروغین انتساب وی به خاندان مطهر پیامبر اعظم(ص) و بنی‌هاشم را دارد و خود نیز فراماسون و فراماسون‌زاده و از لژorder of the Bath است، بهترین فرصت برای غرب است تا آخرین برگ بازی خود را رو کند و با یک منجی دروغین و تحریف شده بر موج بیداری اسلامی که در جهان به حرکت در آمده سوار شود و با نسخه‌ای بدلی از مکتب اسلام این حرکت را به نفع خود مصادره و آن را منحرف کند.

هر چند این ادعا، مضحک و خنده‌دار است اما نوع جملات، نگاه‌ها و ادبیات به کار رفته در وبلاگ‌ها که اغلب در بلاگر بلاگفا فعالیت دارند - وجای تعجب است که هنوز این وبلاگ‌ها فیلتر نشده اند!!!- بیانگر این مساله است که این تحرکات درعالم وب برای معرفی کردن «ملک عبدالله دوم» به عنوان منجی یا تشابه مادر جاسوسه او یعنی«آنتونیست آوریل گاندر» که از یهودیان انگلیسی است، به – العیاذبالله- حضرت نرجس خاتون(س) که اهل بلاد روم بوده، کاملا منسجم، کنترل شده، شبکه‌ای و هدایت شده از یک جریان خاص و یک تفکر منحرف است که هدفی جز ایجاد یک جریان تحریف شده در سطح منطقه ندارد!

دراین میان چند نکته حائز اهمیت است:

1-حرکت در فضای وب آسان، امن و ارزان است و به راحتی و با سرعت بالا، بدون بر جای گذاشتن ردپایی می‌توان از این جریان و این مهره حیله‌گر غرب حمایت کرد.

2-این امر هم مخالفان «ملک‌عبدالله دوم» در اردن را دلسرد کرده و هم مسلمانان جهان را حتی در یک بازه زمانی کوتاه سردرگم مساله منجی دروغین می‌کند.

3-معرفی کردن «ملک‌عبدالله دوم» به عنوان منجی در میان اعراب می‌تواند از حرکت جریان مردمی کشورهای خاورمیانه به سمت انقلاب اسلامی ایران جلوگیری کرده و نقش ایران را در تحولات منطقه کمرنگ یا بی‌اثر کند.

4-عکس‌ها و مطالب به کار رفته یا حتی توصیه‌هایی که به کاربران وبلاگ‌های مذکور شده، اگر چه به ظاهر ضدآمریکایی است اما در پشت پرده آن تفکری ضدایرانی و ضد اسلامی قرار گرفته و از نوع توصیه‌های جنبش سبز به کاربران خود است. همانطور که در یکی از همین وبلاگ‌ها آمده است: «از اینترنت خانگی استفاد نکنید و در کافی نت‌ها وبلاگ را به روز کنید یا کامنت بگذارید» و یا «افرادی که مخالفتی با دولت ایران دارند را به وبلاگ مرجع هدایت کنید تا آنها را بیشتر و تخصصی‌تر با روش‌های براندازی نظام آشنا کنیم».

5-فعالیت در وبلاگ‌های نوپای پارسی‌زبان و بویژه ایرانی، پنهان نگه داشتن فعالیت‌های سایبری، عدم تبلیغ در زمان حاضر و ترویج مخفیانه و هرمی این موضوع، نشان دادن چهره‌ای ضدیهود و ضدایرانی، اشاره به ماه جمادی الثانی در مطالب وبلاگ‌ها، استفاده ازعدد 9944 در کنار اعداد 1111 و 1555 یا 9613 و... از جمله نکاتی است که جای بررسی و مطالعه بیشتری دارد.

و در آخر منتظران حضرت امام مهدی موعود عجل‌الله تعالی فرجه الشریف باید بصیرت بالایی داشته باشند که حقا در دوره آخرالزمان شناخت و تشخیص حق از باطل، بسیار دشوار است.

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر...نوع مطلب : اخبار اخرالزمان 

Admin Logo
themebox Logo